| Dĺžka | 17.80 cm |
| Vodotěsnost | áno |
| Vodeodolnosť | áno |
| Vibrácie | áno |
| Vlastnosť materiálu | Tvrdý na dotyk |
| Typ dráždenie | Klitoriálné |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Farba | Fialová |
| Váha | 332 g |
| Priemer max. | 2.60 cm |
| Priemer | 0.50 cm |
| Napájanie | Nabíjačka |
| Typ batérie | Nabíjací akumulátor |