| Dĺžka | 13 cm |
| Vodotěsnost | áno |
| Vodeodolnosť | nie |
| Vibrácie | áno |
| Špeciálne funkcie | 2 vibračné motory |
| Typ dráždenie | Vaginálné, Klitoriálné, G-bod |
| Materiál | TPE (termoplastický elastomer) |
| Farba | Ružová |
| Váha | 388 g |
| Priemer max. | 3.5 cm |
| Typ batérie | Nabíjací akumulátor |