| Dĺžka | 23.5 cm |
| Vodotěsnost | áno |
| Vodeodolnosť | áno |
| Pulzácie | nie |
| Vibrácie | áno |
| Typ dráždenie | Vaginálné, Pre páry, G-bod |
| Materiál | Lekársky silikón |
| Farba | Čierna |
| Váha | 344 g |
| Priemer min. | 4 cm |
| Priemer max. | 4.5 cm |
| Napájanie | Nabíjačka |
| Typ batérie | Nabíjací akumulátor |