Novinka
| Dĺžka | 6.7 cm |
| Vodotěsnost | nie |
| Vodeodolnosť | áno |
| Vibrácie | áno |
| Špeciálne funkcie | Diaľkové ovládanie |
| Typ dráždenie | Vaginálné, Zdravotná pomôcka, G-bod |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Farba | Fialová |
| Váha | 79 g |
| Priemer min. | 3.2 cm |
| Priemer max. | 3.4 cm |
| Napájanie | Nabíjačka |