Vibračné masturbátory Vibračné Vakuové pumpy Elektronické pumpy
| Dĺžka | 24.5 cm |
| Vodotěsnost | nie |
| Vodeodolnosť | nie |
| Vibrácie | áno |
| Špeciálne funkcie | Vac-U-Lock |
| Typ dráždenie | Penis |
| Materiál | TPE (termoplastický elastomer) |
| Farba | Čierna |
| Váha | 580 g |
| Priemer | 8.8 cm |
| Napájanie | Nabíjačka |
| Typ batérie | Nabíjací akumulátor |