Doprava zadarmo Novinka
| Dĺžka | 20 cm |
| Vodeodolnosť | áno |
| Vibrácie | áno |
| Typ dráždenie | Penis |
| Materiál | TPE (termoplastický elastomer) |
| Farba | Čira |
| Váha | 503 g |
| Priemer min. | 2 cm |
| Priemer max. | 7 cm |
| Napájanie | Nabíjačka |
| Typ batérie | Nabíjací akumulátor |
| Vibrace i sání | 10 / 5 modes |