Novinka
Análne pomôcky Vibračné análne kolíky Análne šperky Análne vibrátory
| Dĺžka | 8.5 cm |
| Vodotěsnost | nie |
| Vodeodolnosť | áno |
| Vibrácie | áno |
| Špeciálne funkcie | 2 vibračné motory, Diaľkové ovládanie |
| Typ dráždenie | Análné |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Farba | Zelená |
| Váha | 104 g |
| Priemer max. | 3.5 cm |
| Napájanie | Nabíjačka |