| Dĺžka | 19 cm |
| Vodotěsnost | áno |
| Vodeodolnosť | áno |
| Vibrácie | áno |
| Špeciálne funkcie | 3 vibračné motory, Diaľkové ovládanie |
| Typ dráždenie | Análné, Prostata, Semenníky |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Farba | Čierna |
| Váha | 220 g |
| Priemer | 3.5 cm |
| Napájanie | Nabíjačka |
| Typ batérie | Nabíjací akumulátor |
| Vodotěsný | IPX7 |