Novinka
Vibrátory Mini vibrátory Silikonové vibrátory Vibrátory na klitoris Párové pomôcky Sensual play
| Dĺžka | 5.4 cm |
| Vodotěsnost | áno |
| Vibrácie | áno |
| Typ dráždenie | Klitoriálné, Bradavky, Pre páry, Semenníky, Telo |
| Materiál | Silikon |
| Farba | Fialová |
| Váha | 51 g |
| Priemer max. | 3.5 cm |
| Napájanie | Nabíjačka |