Vibrátory na G-Bod Vibračné krúžky Chytré krúžky na penis Návleky Párové pomôcky
| Dĺžka | 12 cm |
| Vodotěsnost | nie |
| Vodeodolnosť | áno |
| Vibrácie | áno |
| Špeciálne funkcie | Diaľkové ovládanie |
| Typ dráždenie | Pre páry, G-bod, Penis, Semenníky |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Farba | Čierna |
| Váha | 94 g |
| Priemer min. | 3.2 cm |
| Priemer max. | 4.2 cm |
| Napájanie | Nabíjačka |
| Typ batérie | Nabíjací akumulátor |