Luxusné vibrátory Mini vibrátory Vibrátory na klitoris Luxusné darčeky Valentín
| Dĺžka | 9.5 cm |
| Vodotěsnost | áno |
| Vodeodolnosť | áno |
| Vibrácie | áno |
| Vlastnosť materiálu | Tvrdý na dotyk |
| Farba | Ružová |
| Váha | 45 g |
| Priemer | 1.3 cm |
| Napájanie | Nabíjačka |
| Typ batérie | Nabíjací akumulátor |
| Luxusní | Pozlacení 18k zlatem |