Análne dildá Stimulácia prostaty Obojstranná dilda Sklenená dilda Termoreaktívna dilda
| Dĺžka | 18.5 cm |
| Vodotěsnost | áno |
| Vodeodolnosť | áno |
| Pulzácie | nie |
| Vibrácie | nie |
| Vlastnosť materiálu | Tvrdý na dotyk |
| Typ dráždenie | Análné, Vaginálné, G-bod |
| Materiál | Sklo |
| Farba | Farebná |
| Váha | 205 g |
| Priemer max. | 2.7 cm |
| Priemer | 5 cm |