Novinka
Vibrátory Multifunkčné vibrátory Silikonové vibrátory Vibrátory na klitoris
| Dĺžka | 13.5 cm |
| Vodotěsnost | áno |
| Vodeodolnosť | áno |
| Pulzácie | nie |
| Vibrácie | áno |
| Typ dráždenie | Vaginálné, Klitoriálné |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Farba | Zelená |
| Váha | 198 g |
| Priemer max. | 3.5 cm |
| Napájanie | Nabíjačka |