Novinka
Vibrátory Vibrátory na G-Bod Multifunkčné vibrátory Análne vibrátory
| Dĺžka | 15 cm |
| Vodotěsnost | nie |
| Vodeodolnosť | áno |
| Vibrácie | áno |
| Špeciálne funkcie | 2 vibračné motory |
| Typ dráždenie | Análné, Vaginálné, G-bod |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Farba | Zelená |
| Váha | 177 g |
| Priemer max. | 3.6 cm |