Novinka
Vibrátory Vibrátory na G-Bod Multifunkčné vibrátory Pulzátory Vibrátory na klitoris Vibračné análne kolíky Análne vibrátory
| Dĺžka | 8-10 cm |
| Vodotěsnost | nie |
| Vodeodolnosť | áno |
| Pulzácie | nie |
| Vibrácie | áno |
| Špeciálne funkcie | 3 vibračné motory, Diaľkové ovládanie |
| Typ dráždenie | Análné, Vaginálné, Klitoriálné, G-bod |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Farba | Fialová |
| Váha | 209 g |
| Priemer max. | 3.1 cm |
| Napájanie | Nabíjačka |