Novinka
Vibrátory Multifunkčné vibrátory Silikonové vibrátory Vibrátory na klitoris Dildá s prísavkou
| Dĺžka | 14 cm |
| Vodotěsnost | nie |
| Vodeodolnosť | áno |
| Vibrácie | áno |
| Vlastnosť materiálu | Mäkký na dotyk |
| Špeciálne funkcie | 2 vibračné motory, Rotace |
| Typ dráždenie | Vaginálné, Klitoriálné, G-bod |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Farba | Zelená |
| Váha | 308 g |
| Priemer | 4.1 cm |
| Napájanie | Nabíjačka |