Vibrátory na G-Bod Multifunkčné vibrátory Vibrátory na klitoris Darčeky pre ženy
| Dĺžka | 24 cm |
| Vodotěsnost | áno |
| Vodeodolnosť | nie |
| Pulzácie | áno |
| Vibrácie | áno |
| Vlastnosť materiálu | Mäkký na dotyk |
| Typ dráždenie | Vaginálné, Klitoriálné, G-bod |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Farba | Fialová |
| Váha | 300 g |
| Priemer | 3.4 cm |
| Napájanie | Nabíjačka |
| Typ batérie | Nabíjací akumulátor |