Novinka
Vibrátory Vibrátory na G-Bod Multifunkčné vibrátory Silikonové vibrátory Vibrátory na klitoris
| Dĺžka | 10.10 cm |
| Vodotěsnost | nie |
| Vodeodolnosť | áno |
| Vibrácie | áno |
| Špeciálne funkcie | Vyhrievaný, 2 vibračné motory |
| Typ dráždenie | Vaginálné, Klitoriálné, G-bod |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Farba | Zelená |
| Váha | 244 g |
| Priemer | 3.4 cm |
| Napájanie | Nabíjačka |
| Vyhřívaný | 42° |