Novinka
Vibrátory na G-Bod Multifunkčné vibrátory Mini vibrátory Vibrátory na klitoris
| Dĺžka | 10 cm |
| Vodotěsnost | nie |
| Vodeodolnosť | áno |
| Pulzácie | nie |
| Vibrácie | áno |
| Typ dráždenie | Vaginálné, Klitoriálné, G-bod |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Farba | Ružová |
| Váha | 118 g |
| Priemer max. | 3.4 cm |
| Napájanie | Nabíjačka |