Vibrátory Lacné vibrátory Mini vibrátory Silikonové vibrátory
| Dĺžka | 8.5 cm |
| Vodotěsnost | áno |
| Vodeodolnosť | áno |
| Pulzácie | nie |
| Vibrácie | áno |
| Typ dráždenie | Vaginálné, Klitoriálné, Pre páry, G-bod |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Farba | Fialová |
| Váha | 70 g |
| Priemer | 2.3 cm |
| Napájanie | Nabíjačka |