Vibrátory Masážne hlavice Lacné vibrátory Mini vibrátory Silikonové vibrátory
| Dĺžka | 10.1 cm |
| Vodotěsnost | áno |
| Vodeodolnosť | áno |
| Vibrácie | áno |
| Typ dráždenie | Vaginálné, Klitoriálné, Bradavky, Pre páry, Telo |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Farba | Modrá |
| Váha | 65 g |
| Priemer max. | 2.4 cm |
| Napájanie | Nabíjačka |