Vibrátory Mini vibrátory Silikonové vibrátory Vibrátory na klitoris Darčeky pre ženy
| Dĺžka | 2.8 cm |
| Vodotěsnost | nie |
| Vodeodolnosť | áno |
| Vibrácie | áno |
| Typ dráždenie | Vaginálné, Klitoriálné, Bradavky, Pre páry, Telo |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Farba | Zlatá |
| Váha | 43 g |
| Priemer | 2.5 cm |
| Napájanie | Nabíjačka |