Vibrátory Lacné vibrátory Mini vibrátory Silikonové vibrátory
| Dĺžka | 12.9 cm |
| Vodeodolnosť | áno |
| Pulzácie | nie |
| Vibrácie | áno |
| Typ dráždenie | Vaginálné, Klitoriálné, Bradavky, Telo |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Farba | Modrá |
| Váha | 67 g |
| Priemer min. | 2.3 cm |
| Priemer max. | 3.5 cm |
| Napájanie | Nabíjačka |