Mini vibrátory Silikonové vibrátory Vibrátory na klitoris Párové pomôcky Sensual play
| Dĺžka | 4.4 cm |
| Vodotěsnost | áno |
| Vodeodolnosť | áno |
| Vibrácie | áno |
| Typ dráždenie | Klitoriálné, Bradavky, Pre páry, Semenníky, Telo |
| Materiál | Silikon |
| Farba | Modrá |
| Váha | 28 g |
| Priemer | 2.6 cm |
| Napájanie | Nabíjačka |