| Dĺžka | 26.5 cm |
| Vodotěsnost | nie |
| Vodeodolnosť | nie |
| Vibrácie | áno |
| Špeciálne funkcie | Vyhrievaný |
| Typ dráždenie | Penis |
| Materiál | TPE (termoplastický elastomer) |
| Farba | Čira |
| Váha | 790 g |
| Priemer | 3.5 cm |
| Napájanie | Nabíjačka |
| Typ batérie | Nabíjací akumulátor |
| Vyhřívaný | yes |
| Vodotěsný | IPX0 |