Novinka
Masážne hlavice Lacné vibrátory Mini vibrátory Silikonové vibrátory
| Dĺžka | 13.4 cm |
| Vodeodolnosť | áno |
| Pulzácie | nie |
| Vibrácie | áno |
| Typ dráždenie | Klitoriálné, Bradavky, Pre páry, Zdravotná pomôcka, Semenníky, Telo |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Farba | Zelená |
| Váha | 75 g |
| Priemer max. | 3.3 cm |
| Napájanie | Nabíjačka |