Luxusné vibrátory Mini vibrátory Vibrátory na klitoris NOVINKY
| Dĺžka | 66 cm |
| Vodotěsnost | nie |
| Vodeodolnosť | áno |
| Pulzácie | nie |
| Vibrácie | áno |
| Vlastnosť materiálu | Tvrdý na dotyk |
| Typ dráždenie | Klitoriálné, Bradavky |
| Materiál | Chirurgická oceľ |
| Farba | Strieborná |
| Váha | 40 g |
| Priemer min. | 0.8 cm |
| Priemer max. | 1.3 cm |
| Napájanie | Nabíjačka |
| Typ batérie | Nabíjací akumulátor |