PRE ŽENY Luxusné vibrátory Vibrátory na klitoris EROTICKÉ POMÔCKY NOVINKY Tipy na darčeky Darčeky pre ženy LGBT pomôcky BDSM doplňky
| Dĺžka | 4.5 cm |
| Vodotěsnost | áno |
| Vodeodolnosť | áno |
| Pulzácie | nie |
| Vibrácie | áno |
| Vlastnosť materiálu | Tvrdý na dotyk |
| Typ dráždenie | Klitoriálné |
| Materiál | Lekársky silikón |
| Farba | Zlatá |
| Váha | 45 g |
| Priemer | 2 cm |
| Napájanie | Nabíjačka |
| Typ batérie | Nabíjací akumulátor |
| Kvalitní silikon | Premiový lékařský silikon |
| Vodotěsný | iPX7 |
| Luxusní | Pozlaceno 24k zlatem |