Klasické vibrátory Vibrátory na G-Bod Luxusné vibrátory Multifunkčné vibrátory Silikonové vibrátory Vibrátory na klitoris
| Dĺžka | 25.5 cm |
| Vodotěsnost | áno |
| Vodeodolnosť | nie |
| Vibrácie | áno |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Farba | Čierna |
| Váha | 340 g |
| Priemer min. | 2.5 cm |
| Priemer max. | 4.5 cm |
| Priemer | 3.6 cm |
| Napájanie | Nabíjačka |
| Typ batérie | Nabíjací akumulátor |