Chytré vibrátory Luxusné vibrátory NOVINKY Vibrátory Dalšie stimulátory na klitoris
| Dĺžka | 11.2 cm |
| Vodotěsnost | áno |
| Pulzácie | áno |
| Vlastnosť materiálu | Mäkký na dotyk |
| Špeciálne funkcie | Mobilná aplikácie |
| Typ dráždenie | Klitoriálné |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Farba | Fialová |
| Váha | 128 g |
| Priemer min. | 5.1 cm |
| Priemer max. | 5.5 cm |
| Napájanie | Nabíjačka |
| Typ batérie | Nabíjací akumulátor |
| Aplikace do telefonu | LELO App |