Doprava zadarmo Novinka
Chytré vibrátory Luxusné vibrátory Multifunkčné vibrátory Vibrátory na klitoris NOVINKY
| Dĺžka | 11.5 cm |
| Vodotěsnost | nie |
| Vodeodolnosť | áno |
| Vibrácie | áno |
| Špeciálne funkcie | Mobilná aplikácie |
| Typ dráždenie | Klitoriálné, Telo |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Farba | Čierna |
| Váha | 110 g |
| Priemer | 3.5 cm |
| Napájanie | Nabíjačka |
| Typ batérie | Nabíjací akumulátor |
| Aplikace do telefonu | Handy Connect |