Análne pomôcky Nevibračné análne kolíky Análne dildá Stimulácia prostaty Dilda Obojstranná dilda Kovové dilda NOVINKY
| Dĺžka | 20 cm |
| Vibrácie | nie |
| Vlastnosť materiálu | Tvrdý na dotyk |
| Materiál | Kov |
| Farba | Strieborná |
| Váha | 680 g |
| Priemer min. | 2.5 cm |
| Priemer max. | 3.8 cm |